У житті кожного бренду настає момент, коли кількість нових вимог та побажань сягає критичної маси. Приходить розуміння, що потрібні зміни. Ми не стали виключенням. Час йде, все навколо змінюється, і для Chisto теж настав час змін.
Оновлення зовнішнього вигляду це дуже відповідальна дія. Все ж таки, споживач звик до продукції, та й переналаштування виробництва це досить тривалий та вартісний процес. Проте мінуси, які несе ребрендинг, компенсуються новими перевагами. Настав час коли і ми на це наважилися.

Відтепер Chisto виглядає по-новому!
Упаковка стала більш яскравою та лаконічною, а інформація на ній сприймається краще. Смілива, але надзвичайно позитивна кольорова гама полегшує впізнаваність продукції на полицях. Тепер Chisto має свій теплий і яскравий колір. Сподіваємося що Вам це сподобається.

Крім дизайну упаковки відбулася низка змін, які стосуються характеристик товару. Наприклад, в кухонних губках значно збільшився розмір поролонового шару, завдяки цьому губка створює більше піни та захоплює більшу поверхню посуду під час миття. Більша товщина поролону значно подовжує термін використання губки. Практично до кожного комплекту додається одна губка з білою фіброю, яка створена спеціально для делікатної чистки тефлону.
І подібних змін багато. Пізніше ми згадаємо кожну з них детально.

А зараз – зустрічайте!
Chisto – в новому дизайні!